Game on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Game on

Watch what we have
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Kur tu pakliuvai?
`ėloūū sweatie! Tu papuolei į beprotiškai linksmą starsą! Nemeluosime, kol kas jis eilinis, tačiau forumo administracija turi begalę idėjų kaip forumą paversti vieninteliu ir nepakartojamu, tad griebk tau patinkančią žvaigždutę, susikurk biografiją ir pradėk gyventi mūsų gyvenimą! Taip pat, išduosim vieną mažą paslaptį: dalyvaudamas konkursuose, gali laimėti realių prizų, kuriuos gausi paštu! Tad nieko nelauk ir spausk registracijos knopkę ^^
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Kaimynė Stasė ieško:

Selenai reikia daug šėlti mėgstančių draugų, meili7 ir kitokio stuff
Meester ieško savo princo ant belenkokio arklio. Romantiško, mylinčio tik ją, bišk pedofilo, rašančio įdomius postus. Laukiami tik gražūs pas ją šeimynoje, lovoje arba dar kažkur ^^
Šiuo metu forume:
PAVASARIS!
Oras DIENĄ~ 6 šilumos
Oras NAKTĮ~ 2 šilumos

Lauke smagiai šviečia saulė, nėra vėjo. Tinkamas oras pasivaikščioti, pabūti gamtoje.
Privalote mylėti:
VIP staliukai - Page 3 Masquerade-Promo-the-vampire-diaries-tv-show-16524410-100-100
VIP staliukai - Page 3 Selena-selena-gomez-13408591-100-100
VIP staliukai - Page 3 Emma-Animation-emma-watson-7362310-100-100
Mūsų saulutės:
VIP staliukai - Page 3 Uu36e GOSSIP GIRL rpg, xoxoDiskusijų ir kūrybos forumiukasSTheVampireDiariesRPG Magic schoolTWILIGHTVIP staliukai - Page 3 Bannerpxs
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 2:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 2 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (11) buvo Št. 04 20, 2024 10:18 pm
Top posters
Nina Dobrev
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 
Selena Gomez
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 
Bar Refaeli
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 
Emma Watson
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 
Leighton Meester
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 
Ian Somerhalder
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 
Chace Crawford
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 
Dianna Agron
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 
gossip girl
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 
Noah Cyrus
VIP staliukai - Page 3 Vote_lcap1VIP staliukai - Page 3 Voting_bar1VIP staliukai - Page 3 Vote_rcap1 

 

 VIP staliukai

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 3:24 pm

Žvilgteli į Niną.
-Kiek jai metų?-nusijuokia.
-Žinojau, kad aš gražus, bet, kad toks..-juokiasi
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You know, you love me. xoxo
Nina Dobrev


Pranešimų skaičius : 353
Mane labai myli.: : 0
Join date : 2010-12-31

VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 3:25 pm

Priena artyn.
- Tu,- iškošia ir ploja tokį gražų, riebų antausį Ian`ui.
Atgal į viršų Go down
https://diamond-stars.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 3:26 pm

-Vis tiek mane myli.-pasitrina žandą.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You know, you love me. xoxo
Nina Dobrev


Pranešimų skaičius : 353
Mane labai myli.: : 0
Join date : 2010-12-31

VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 3:27 pm

- Nebūk toks tikras.- apsisuka ir nueina išėjimo link.
Atgal į viršų Go down
https://diamond-stars.forumlt.com
Selena Gomez
PYP. Lets play the game
Selena Gomez


Pranešimų skaičius : 306
Mane labai myli.: : 0
Join date : 2011-01-03
Miestas : Manhattan

VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 3:27 pm

ta blet ant žemės apalpus voliojasi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 3:28 pm

Juokiasi. Lūžta iš juoko matydama tokią sceną. Atsisėda ant kedės kad nenugriūtų. Juokiasi susiėmus už pilvo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 3:31 pm

-Nu pzdc,-pasilenkia prie Selenos.
-Tau viskas gerai?-patapšnoja per veida. Mato, kad kvepuoja ir išbėga paskui Nina.
Atgal į viršų Go down
Selena Gomez
PYP. Lets play the game
Selena Gomez


Pranešimų skaičius : 306
Mane labai myli.: : 0
Join date : 2011-01-03
Miestas : Manhattan

VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 3:32 pm

Vartosi kaip kotletas ant žemės.
- A?? - sudejuoja ir vėl apalpsta. Galva trenkiasi į žemę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 3:35 pm

Na jau nebejuokinga Kayai. Baigia juoktis ir greitai atsistojusi nubėga prie Selenos. Papurto ją.
- Ei Selenut! Tu gal nėščia or smth? Kad taip alpsti.
Sunerimus pasako. Suprunkščia.
Atgal į viršų Go down
Selena Gomez
PYP. Lets play the game
Selena Gomez


Pranešimų skaičius : 306
Mane labai myli.: : 0
Join date : 2011-01-03
Miestas : Manhattan

VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 4:21 pm

Padavėjai pareina ir aplaisto ją vandeniu. Suburbulaivusi ji pramerkai akis.
- Atsiprašau, - susiima už galvos. - Aš gal eisiu, - atsistoja šiaip ne taip. PAduoda pingus ir pasiėmusi paltą išsliūkina iš čia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyTr. 01 05, 2011 4:44 pm

Atsistoja. Atsisėda prie staliuko. Tikrai supyko ji, kad ją taip paliko vieną. Užsisako vodkos. Atneša vodką padavėja. Geria Kaya.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyPen. 01 07, 2011 1:10 pm

Pasigeria. Pasigėrus pradeda garsiai bliauti. Tikriausia todėl, nes ji jaučiasi beprotiškai vieniša. Iš kažkur atsiradęs paparacas ją nufotkina ir pabėga.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 EmptyKv. 01 13, 2011 8:14 pm

Verkia toliau. Tusas nubega ir ji dabar atrodo kaip su fanarais.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





VIP staliukai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: VIP staliukai   VIP staliukai - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
VIP staliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» VIP staliukai
» Staliukai
» Staliukai
» Staliukai
» Staliukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Game on :: Restoranai & Kavinės :: Ray's pizza-
Pereiti į: